Ciekawostki

 

Nokian_Tyres_Aramid

Odporne na uszkodzenia boków opony SUV, 4×4, Van w technologii aramidowej ściany bocznej Nokian Tyres.

 
Materiał gumowy ściany bocznej zawiera ekstremalnie trwałe odcinkowe włókna aramidowe. Ten materiał jest znany z branży samolotowej i zbrojeniowej w kamizelkach kuloodpornych. Włókna aramidowe użyte do budowy ściany bocznej opony 4×4 Nokian Tyres sprawiają że jest ona mocniejsza oraz bardziej odporna na uszkodzenia i przecięcia. Opony Nokian Aramid zakupione u Autoryzowanych Dealerów Nokian Tyres objęte są dodatkową gwarancją na uszkodzenia mechaniczne boków opony i wymieniane bezpłatnie na nowe we wszystkich ASO Nokian w Polsce.
Listę opon Nokian Tyres, objętych programem, znajdziesz tutaj.


W technologii aramidowej ściany bocznej produkowane są
opony zimowe:  Nokian WR SUV 4 Nokian WR SUV 3 Nokian Hakkapeliitta R3 SUV Nokian WR C3 Nokian Hakkapeliitta LT2

opony całoroczne: Nokian Weatherproof SUV Nokian Weatherproof C

opony letnie: Nokian Line SUV Nokian zLine SUV Nokian Rotiiva AT Nokian Rotiiva AT Plus Nokian cLine Van Nokian cLine Cargo

OPONY LETNIE LUBLIN


   

 
Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.
Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca – jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.

UWAGA !!

Opony Pirelli kupuj w sklepie internetowym DRIVER Polska 

 

https://www.oponydriver.pl

 

Zakupione opony można odebrać i zamontować w naszych serwisach !

 

Kupując 4 opony zimowe Pirelli w wymiarze co najmniej 16″ w Serwisie Opon Driver otrzymasz roczną gwarancje TYRElife na jedna oponę. Więcej informacji w Serwisie Driver oraz stronie Pirelli.plPrzypominamy też o możliwości zakupu felg, kompletnych kół, opon letnich, opon zimowych Nokian, Pirelli, Viking, Semperit na naszym portalu Alcar & Car-But

#https://portal.alcar-wheels.com/wheelsportal/83470/start

zapraszamy do naszych serwisów !!!
Czy wiesz że…

nowy rekord świata prędkości samochodu na dwóch kołach wynosi 186,269 km/h?

najlepsze opony zimowe

 Nokian Hakkapeliitta 8 z kolcami w rozmiarze 255/35R20 97 T XL.

Nowy rekord świata został ustanowiony w efekcie współpracy między producentem opon Nokian Tyres, profesjonalnym zespołem pit stopowym Vianor i znanym kaskaderem Vesą Kivimäki.

Najlepsze opony zimowe ….

 … bijącego rekord samochodu zostały wzmocnione technologią aramidowej ścian y bocznej Nokian Tyres. Nowy rekord świata prędkości samochodu na dwóch kołach został pobity na lotnisku Seinäjoki 31 sierpnia 2016 r.

 Kupuj tylko najlepsze opony zimowe !

Film z przejazdu można zobaczyć tutaj:Opony zimowe Nokian to najlepszy wybór na zimę 2018/2019
Zobacz także